Jakub

Mám dva kluky. Starší Vojta má 16,5 let, je v druhém ročníku střední školy - obor automechanik.                                                                                                                                     Super kluk , který je moc fajn, baví ho auta, už dnes je schopný naše auto udržovat ve stavu, aby bylo pojízdné, pokud se tam neukáže něco vážného .

Mladší Kubíček, dnes mu je 6,5 let .   Malý bobek a rošťák.                                                                                                                                                          Narodil se se syndromem  Shwachman - Diamondův syndrom, vzácný hematologický syndrom, kdy ve zkratce nefunguje kostní dřeň  tak jak má - 30% šance rozvoje na akutní leukémii, nedostatek bílých krvinek - nízká imunita, 

Musíme počítat každou korunu, oblečení , boty , nábytek vše z druhé ruky, ale dá se.                                                                                                                                                  Jezdíme nakupovat večer, kdy ve slevě koupíte hodně zlevněné jídlo.                                  Horší jsou ty potraviny pro malého, to jsou tedy vysoké ceny, ale musí to mít, tak uberu jinde a prostě to koupím. 

Měli jsme aspoň malou finanční rezervu, ale ta už je také dávno pryč.

Jakub II